माघ १७ गते लाग्ने चन्द्रग्रहणले भाग्य चम्कने यी ४ राशिहरू – भिडियो हेर्नुहाेस

 356 पटक हेरिएको

Advertisement

यहि माघ १७ गते लाग्दैछ चन्द्रग्रहण, यी ४ राशी हुनेहरुकाे भाग्य चम्कने र कुन राशीलाइ कस्ताे प्रभाव? (हेर्नुहोस भिडियो) काठमाडौँ : बि.स २०७४ माघ १७ गते, ३१ जनवरी को दिन खग्रास चन्द्रग्रहण लाग्दै छ । यो समयमा ग्रहणको नकरात्मक प्रभाव पार्ने हुँदा यसबाट जोगिन वा यसबाट पर्ने असरबाट जोगिन के गर्ने यस्ता छन् उपायहरू ।

त्यस दिन ४ ओटा राशीलाइ भाग्य चम्कने दिन रहेको छ । त्यसकारण ती ४ ओटा राशी कुन-कुन हुन् र अन्य राशीहरुलाई कस्तो प्रभाव पर्ने छ ? थाहा पाउनको लागि तलको भिडियो पुरा हेर्नुहोस् ।

 

हेर्नुहोस् भिडियो:

नोट: माथी उल्लेखित भिडियोसँग सम्बन्धित जानकारी विभिन्न सामाजिक संजाल तथा युटुबमा प्रस्तुत भिडियोको आधारमा तयार पारिएको हो। पाठकलाई जानकारी दिने उदेश्यले उक्त भिडियोहरु यहाँ प्रस्तुत गरेका हौ। कुनै पनि भिडियो सम्बन्धि सत्य, तथ्य र यथार्थको लागि सम्बन्धित भिडियो प्रस्तुतकर्तासँग सम्पर्क गर्नुहोला।

तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार