नेपाल एयर होस्टेसका हवाइ सुन्दरीहरूको पोखरा यात्रा यस्तो… हेर्नुस्

Loading...
Advertisement

काठमाडौ ः कमलादी स्थित नेपाल एयर होस्टेस एकाडमीमा तालिम लिइरहेका युवा युवतीहरु तालीमको अवसरमा वुद्ध एरलाइन्सको फ्लाइटवाट प्रयोगात्मक तथा भ्रमणको लागि पोखरा लगिएको हो ।

एकाडमीका सन्चालक प्रदीपराज वन्तका अनुसार प्रत्येक ग्रुपका प्रशिक्षर्थीहरुलाई प्राक्टीकलको लागि हवाई जहाजमा पोखरा लगि नेपालको हवाइ यात्रामा के कस्तो सेवा प्रदान गर्नु पर्छ भनेर प्रत्यक्ष रुपमा अनुभव साथै ज्ञान तथा सिप आर्जन गरोस भनेर ४ महिनाको तालिम अवधीमा उक्त प्लाइट एक्सपेरीयनस शिक्षा प्रदान गरिने वताए ।

Loading...

उत्त तालिम लिन कक्षा १२ कक्षा उक्तिर्ण तथा परिक्षा दिएको युवा तथा युवतीहरुले अध्ययन गर्न पाइने साथै जुन सुकै विषय लिएर भए पनि १२ कक्षा वा सो सरहको शिक्षा हासिल गर्नु पर्दछ । सारिरीक रुपमा तन्दुरस्त भएका र युवतीको उचाई हकमा ५ फिट ३ इन्च र केटाको हकमा ५ फिट ७ इन्च हुन जरुरी छ ।

हाल नेपालमा वढ्दो आर्कशणको रुपमा एयर होस्टेज पेशामा वढ्दो रुची भएको पाइन्छ र नेपालको हवाई उडान तथा कंपनी को वृद्धि तथा विकास साथै अन्तर्राष्ट्रिय रुपमा पनि नेपाली विमान परिचारीकाहरुको योगदान तथा कामले वैदेशीक रोजगारीको रुपमा पनि वड्दो माग भइ आइरहेको छ ।

भिडियोः

Loading...

तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार